ZÍSKANÉ ODZNAKY

ZÁLESÁK

Markéta Bílá paní Vybíralová (1.st.; 2003; 4/2003/23)

ZNALEC ŽIVÉ PŘÍRODY

Markéta Bílá paní Vybíralová (1.st.; 2002; 10/2002/11)
Aneta Vlče Paulasová (1. st.; 2002; 1/2002/2)

odbornost CHOVATELSTVÍ

Anna Klíště Bělková (1.st.; 2006; 3/2006st/29)

EKOLOG

Anna Klíště Bělková (1.st.; 2006; 4/2006/30)
Markéta Bílá paní Vybíralová (1.st.; 2002; 11/2002/12)
Aneta Vlče Paulasová (1.st.; 2002; 2/2002/3)


SLUŽBA BLIŽNÍM

Pavla Senka Švejcarová (1. st.; 2002; 9/2002/10)
Barbora Habi Pokorná (1.st.; 2002; 12/2002/13)
Aneta Vlče Paulasová (1.st.; 2002; 13/2002/14)
Markéta Bílá paní Vybíralová (1.st.; 2002; 14/2002/15)
Kateřina Išta Ženíšková (1.st.; 2006; 7/2006/33)

odbornost PÉČE O DÍTĚ A DOMÁCNOST

Zuzana Pět dětí Kutílková (2.st.; 2006; 6/2006/32)

KUTIL

Markéta Bílá paní Vybíralová (1.st.; 2003; 2/2003/21)

UMĚLEC

Alice Piskoř Pokorná (1. st.; 17. 3. 2007; 8/2007/43)

odbornost KERAMIKA

Anna Klíště Bělková (1. st.; 2006;8/2006st/34)
Aneta Vlče Paulasová (1.st.; 2002; 17/2002st/18)


DIVADELNÍK

Tereza Ještěrka Růžičková (1.st.; 27.12. 2006; 9/2006/35)

odbornost HERECTVÍ

Tereza Ještěrka Růžičková (3.st.; 13.1. 2006; 2/2007st/37)

LITERÁT

odbornost LITERATURA

Alice Pokorná (2.st.; 13.1.2007; 1/2007st/36)

MUZIKANT

Markéta Bílá paní Vybíralová (1.st.; 2002; 18/2002/19)
Pavla Senka Švejcarová (1. st.; 2001; 1/2001/1)


SPORTOVEC

odbornost KOLEKTIVNÍ SPORTY

odznak_kolektivni_sporty

Nikol Amazonka Viceníková (1. st.; 9.2.2007; 7/2007st/42 )

VODNÍ SPORTOVEC

odbornost PLAVÁNÍ

odznak_plavani

Nikol Amazonka Viceníková (1. st.; 9.2.2007; 6/2007st/41 )

HISTORIK

Markéta Bílá paní Vybíralová (1.st.; 2003; 3/2003/22)
Aneta Vlče Paulasová (1.st.; 2003; 1/2003/20)

odbornost SBĚRATELSTVÍ

Zuzana Motla Sladká (2007; 5/2007st/40)
Alice Piskoř Pokorná (2007; 4/2007st/39)
Anna Klíště Bělková (2007; 3/2007st/38)

ŠKOLNÍ PROSPĚCH

Markéta Peta Peštálová (1.st.; 2006, 5/2006/31)
Tereza Ještěrka Růžičková (1.st.; 2006; 2/2006/28)
Zuzana Pět dětí Kutílková (1.st.; 2006; 1/2006/27)
Barbora Habi Pokorná (1.st.; 2003; 7/2003/26)
Jana Čutora Juzová (1.st.; 2003; 6/2003/25)
Aneta Vlče Paulasová (1.st.; 2003; 5/2003/24)
Helena Mýval Houzarová (1.st.; 2002; 15/2002/16)
Pavla Senka Švejcarová (1. st.; 2002; 8/2002/9)
Klára Senefera Vybíralová (1.st.; 2002; 7/2002/8)
Hana Kotě Koutná (1.st.; 2002; 6/2002/7)
Markéta Kočka Koutná (1.st.; 2002; 5/2002/6)
Barbora Habi Pokorná (1.st.; 2002; 4/2002/5)
Adéla Bodlinka Kabelková (1.st.; 2002; 3/2002/4)


TŘI ORLÍ PERA

Nikol Amazonka Viceníková
Markéta Bílá paní Vybíralová (2002; 16/2002op/17)
Martina Praseta Klímová
Pavla Švaříčková (1998)